Szukaj
nocny rejs
JEDNA Z NAJLEPSZYCH ATRAKCJI WROCŁAWIA

Nocny rejs po Odrze Wrocław

Wieczorne i nocne rejsy to jedna z najlepszych atrakcji miasta Wrocław. Poczuj wyjątkowy klimat nad Odrą, którego nie doświadczysz w żadnym innym miejscu stolicy Dolnego Śląska. Zapraszamy na nocne pływanie z iluminacjami miasta trasą 10 mostów. Tylko 2 rejsy z limitowaną ilością miejsc.
  • Trasa:  Wrocław Stare Miasto "Nocne iluminacje"
  • Statek: Kaczuszka do 50 osób
  • Katamaran: California do 11 osób
  • Drewniane statki: Pirat i Korsarz do 12 osób
  • Gondola: do 12 osób 
  • Czas rejsu: 45 min.
  • Cena regularna: 59 zł
Przed zakupem biletów prosimy o kontakt telefoniczny. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.
tel. 693-649-081

Rejsy statkiem we Wrocławiu

Nocny rejs po Odrze to wyjątkowa atrakcja, która z pewnością zainteresuje miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu oraz tych, którzy chcą odkryć Wrocław z zupełnie innej perspektywy. Podczas rejsu można podziwiać panoramę miasta, Ostrów Tumski i liczne iluminacje mostów. 

Rejsy nocne są organizowane od maja do listopada. Trasa obejmuje przepłynięcie przez fragment centrum miasta od strony Gmachu głównego Uniwersytetu, Ostrów Tumski do Politechniki. W trakcie rejsu przejdziemy pod 10 mostami. 

Rejsy nocne są szczególnie atrakcyjne latem, kiedy panują ciepłe temperatury i można cieszyć się przyjemnym chłodem na świeżym powietrzu. Warto jednak pamiętać, że nocne rejsy są również organizowane w innych porach roku, a atmosfera podczas nich jest równie magiczna. 

Rejsy statkiem to wspaniała okazja, aby zobaczyć Wrocław z zupełnie innej perspektywy i poczuć magię miasta nocą. To także doskonała forma rozrywki dla całej rodziny i przyjaciół. 
REJSY-WROCŁAW

Polecane atrakcje

Współpracujemy z ciekawymi ludźmi, pasjonatami w swojej branży oferując wachlarz rozmaitych atrakcji. Nasza oferta to również gotowe pakiety o jakich nie trzeba już tylko marzyć. Odkrywaj Wrocław i jego atrakcje.
loty balonem

Lot balonem

Okolice Wrocławia
limuzyny Wrocław

Limuzyny

Wrocław i okolice
dorożka konna

Dorożka konna

Wrocław Rynek - Ostrów Tumski
apartamenty Wrocław

Apartamenty

Sky Tower,  Nad Odrą
693649081
info@wroclaw-atrakcje.pl
Wrocław